A Review Of تازه های روز جهان

بررسی جهانی وضعیت تولید و مصرف برق توسط «امبر» نشان داده که منابع تجدیدپذیر ۳۰.۳ درصد از برق جهانی را در سال گذشته تأمین کردند که نسبت به ۲۹.

فناوری ایران نماینده مجلس: اعلام تصویب طرح صیانت توسط برخی افراد، بازی با امنیت روانی جامعه است رشیدی مدعی است کمیسیون ویژه‌ای با عنوان طرح صیانت دیگر در مجلس وجود ندارد که بخواهد این طرح را تصویب کند.

انرژی سلامت محیط زیست میان رشته ای نجوم و فضا کسب و کار

فیلیپین؛ ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی

این در حالی است که خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع لبنانی خبر داد این حملات ۵ کشته برجا گذاشته است که دو تن از آنها نیروهای حزب‌الله بودند.

*تمپورا ماهی یا میگو: یک غذای اصالتا پرتغالی که حالا با چاشنی مارچوبه website بیشتر رنگ و بوی ژاپنی به خودش گرفته است.

در این گزارش آمده است: «اکنون، کاهش دائمی استفاده از سوخت‌های فسیلی در بخش انرژی در سطح جهانی قطعی شده است که این منجر به کاهش انتشار آلاینده‌های تولیدی از این بخش خواهد شد».

مخالفت سه شرکت‌ بیمه با پرداخت خسارت به نفتکش آمریکایی توقیف‌شده توسط ایران

او روز سه‌شنبه در بیانیه‌ای از افزایش تعداد روزنامه‌نگاران مستقلی که در روسیه متهم، محکوم و زندانی شده‌اند، ابراز نگرانی کرد و آن را نشانه «تشدید سرکوب» صداهای مخالف دانست.

محمد رسول‌اف، کارگردان شناخته‌شده و منتقد جمهوری اسلامی، توسط قوه قضائیه جمهوری اسلامی به هشت سال زندان، شلاق و جزای نقدی محکوم شده است.

وولکر تورک، کمیسر حقوق بشر سازمان ملل، از مقام‌های روسیه خواسته است تا از تعقیب و پیگرد روزنامه‌نگاران دست بردارد.

انتقاد رئیس کمیته امنیتی مجلس نمایندگان آمریکا از حکم اعدام توماج صالحی

آقای تورک گفت: «تشدید سرکوب کار مستقل روزنامه‌نگاران باید فوراً متوقف و از حق اطلاع‌رسانی به یکی از مؤلفه‌های کلیدی حق آزادی بیان، حمایت شود».

انتشار خبر صدور حکم اعدام برای این خواننده معترض توسط دادگاه انقلاب اعتراض، موج گسترده جهانی از اعتراض به این رأی را در پی داشته که همچنان ادامه دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *